Parfém Armaf Q Essence – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Q Essence – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Q Essence – EDP 100 ml

Q Essence pro ženy od Armaf se vyznačuje krásným sladěním květinových a ovocných vůní. Vůně začíná vrchními tóny frézie, pomerančového květu, broskve a hořkého pomeranče. Postupuje do srdce jasmínu, magnólie a růže, než skončí na jantaru, pižmu a vanilce.

Složení parfému

Hlava

broskev, květ pomerančovníku, hořký pomeranč, frézie

Srdce

jasmín, magnolie, růže

Základ

vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Q Essence – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Q Essence – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Q Essence – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Q Essence – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář