Parfém Armaf Q Uomo – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Q Uomo – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Q Uomo – EDP 100 ml

Citrusové a hořkosladké akordy se spolu hravě prolínají a vedou vás k ulehčení vašeho ducha. Poté vdechněte téměř jedlé a bylinné tóny srdce, kávy, zázvoru, levandule a šalvěje. Základní tóny jantaru, cedru a kůže dodávají vůni zemitý, dřevitý a lehce živočišný povrch, vyzařující smyslnost a sofistikovanost.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, citron, šafrán

Srdce

zázvor, káva, šalvěj, levandule

Základ

jantar, cedr, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Q Uomo – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Q Uomo – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Q Uomo – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Q Uomo – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář