Parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

Osvěžující a lákavá kořeněná, dřevitá mužská vůně, která se nese v revolučním duchu. Odvážná vůně začíná intenzivními kořeněnými tóny skořice, pepře a citrónu, které v kombinaci s horkými akordy levandule, pelargónie, kadidla a tabáku dodávají suché, výrazné akordy pižma a jantaru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

skořice, citrón, pepř

Srdce

tabák, kadidlo, levandule, pelargónie

Základ

cedr, vetiver, jantar, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Radical Brown – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Radical Brown – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář