Parfém Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Red Ruby – EDP 90 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

Armaf Niche Red Ruby je orientální a květinová svůdná parfémovaná voda pro ženy. Vrchní tóny mandarinky, konvalinky a bergamotu dodávají vůni povzbuzující citrusovou vůni. Střední tóny liči a tuberózy vytvářejí jemně sladké srdce, které vede do opojných základních tónů vanilky, pižma a santalového dřeva pro smyslný závěr. Tato ženská parfémovaná voda je neodolatelná, exotická a okouzlující.

Složení parfému

Hlava

konvalinka, mandarinka, bergamot

Srdce

tuberóza, liči

Základ

santalové dřevo, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Red Ruby – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Red Ruby – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Red Ruby – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář