Parfém Armaf Sapphire – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Sapphire – EDP 90 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Sapphire – EDP 90 ml

Armaf Niche Sapphire je svěží, kořeněná vůně, která vás nikdy nepřestane umisťovat tam, kde se setkávají země a voda. Jeho rustikální, mořská vůně je nekonečně osvěžující a evokuje moře. Vrchní tóny grapefruitu, zázvoru, růžového pepře a máty naplňují vzduch pikantní vůní. Brzy nenápadně přijdou tóny srdce, kde se nachází listy fialek, vodních akordů a lesů. Tato zemitá vůně spočívá na základních tónech ambry, guajakového dřeva, cedru a jantaru.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, máta, zázvor, růžový pepř

Srdce

dřevo, listy fialek, vodní tóny

Základ

ambra, guajakové dřevo, cedr, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Sapphire – EDP 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Sapphire – EDP 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Sapphire – EDP 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Sapphire – EDP 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář