Parfém Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml

Armaf Sauville Pour Femme je veselá, zábavná a plná šarmu, inspirovaná uvolněnými ženami. Vůně se otevírá osvěžující směsí ananasu, růže, pomeranče a grapefruitu. V srdci rafinovaný nádech růžového pepře a mučenky. Na závěr návyková kombinace ambry, pralinek, pižma, pačuli a vanilky.

Složení parfému

Hlava

ananas, růže, pomeranč, grapefruit

Srdce

mučenka, růžový pepř

Základ

ambra, pralinka, pižmo, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Sauville Femme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář