Parfém Armaf Seduction Men – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Seduction Men – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Seduction Men – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Seduction Men je velmi inspirativní dřevitá vůně. Dokonale vystihuje muže dneška. Vůně se představuje mořskými tóny, grapefruitem a mořskou solí. Jeho srdce tepe v rytmu koření, geránia a bobkového listu. áklad vás uchvátí elegantním guajakovým dřevem a červeným jantarem.

Složení parfému

Hlava
mořská sůl, grep, mořské tóny
Srdce
bobkový list, koření, geránium
Základ
červený jantar, guajakové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Seduction Men – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Seduction Men – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Seduction Men – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Seduction Men – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář