Parfém Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

Městská, svůdná a nepopiratelně návyková vůně Tag Her je květinová orientální parfémovaná voda. Tato hřejivá a příjemná vůně se otevírá propojením neroli, růžového pepře a bergamotu. Srdce obsahuje zimolez, kosatec, jasmín, růži a pomerančový květ. Mezi bohaté základní prvky patří karamel, vanilka, pižmo a labdanum.

Složení parfému

Hlava

bergamot, neroli, růžový pepř

Srdce

zimolez, pomerančový květ, jasmín, růže, kosatec

Základ

vanilka, karamel, pižmo, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář