Parfém Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml

Vydejte se hledat svou podpisovou vůni, která svým aroma a designem odráží dnešní svět – svět plný rozporů a příležitostí. Armaf Tres Nuit Lyric dokonale sladí váš každodenní styl. Tento velmi osvěžující doplněk byl vytvořen pro moderního gentlemana. Vůně je vhodná pro každodenní použití.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Tres Nuit Lyric – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář