Parfém Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

  • Parfém Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové oleje.

O parfému Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

Okouzlující vůně lásky, romantického a smyslného elixíru pro ty, kteří mají rádi pobláznění a lásku. Květinové vrchní tóny otevřené se smyslnými esencemi jasmínu, hořkého pomeranče zabalené do sladkých tónů broskve a květu magnólie. Základ tvoří jemná jantarová a pižmová nota propletená vanilko.

Složení parfému

Hlava

jasmín, hořký pomeranč, frézie, pomerančový květ

Srdce

růže, magnólie, jasmín

Základ

vanilka, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář