Parfém Armaf Vitesse – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Vitesse – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Vitesse – EDP 100 ml

Vitesse je dokonalá vůně pro muže. Otevírá se bergamotem, citrónem, mandarinkou a růžovým pepřem, což vede k srdci plného máty, břízy a muškátového oříšku, zatímco základ končí vetiverem, cedrem, pačuli a kůží.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, bergamot, citrón, růžový pepř

Srdce

máta, bříza, muškátový oříšek

Základ

kůže, cedr, vetiver, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Vitesse – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Vitesse – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Vitesse – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Vitesse – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář