Parfém Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

Inspirováno mužem, který vždy prozkoumává nové obzory. Tato aromatická kořeněná vůně se otevírá vrchními tóny šalvěje, kardamonu, grapefruitu s nádechem duhovky propletené listy fialek, levandulí a kořeněnou skořicí. Základ tvoří intenzivní dřevité tóny, fazole tonka s náznakem ambry.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, šalvěj, kardamom, kosatec

Srdce

listy fialek, skořice, levandule

Základ

dřevěné noty, fazole tonka, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář