Parfém Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml

Osvěžující dřevitá aromatická vůně pro romantické muže. Počínaje esoterickými tóny citrónu, pomerančových květů a růžového pepře propletené ve vášnivém srdci jasmínu, zázvoru a vavřínu a navrstvené na suchu z exotických dřevitých tónů cedrového dřeva, pačuli a jantaru.

Složení parfému

Hlava

citrón, pomerančový květ, růžový pepř

Srdce

jasmín, zázvor, vavřín

Základ

cedrové dřevo, pačuli, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armaf. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armaf

Pokud chcete koupit originální parfém Armaf online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armaf Voyage Intense – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář