Parfém Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml

  • Parfém Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml

Objevte vůni Armani Code Eau de Parfum: smyslnou, orientální, dřevitou pánskou vůni, která vykouzlí náladu intenzivního, přesto bezstarostného svádění. Každá ikonická vůně Armani Code je zesílena v parfémové vodě a dodává jí elegantní, ale intenzivní a smyslnou vůni. Vrchní a střední tóny jsou citrusové a aromatické. Jsou obohaceny citronem a levandulí. Základ se skládá z vanilky, cedru, semiše a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

levandule, citrón, bergamot

Srdce

fazole tonka

Základ

vanilka, cedr, semiš, pižmo 

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Code Pour Homme – EDP 110 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář