Parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml

  • Parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml

Emporio Armani Stronger With You Absolutely je inspirován silou absolutní lásky. Rafinovaná mužská vůně posílená novou návykovou rumovou vůní. Složení vůně se pohybuje v mnohostranném rozměru otevírajícím se rumovým akordem, oslnivým bergamotem a pryskyřičnou elemi, která účinně a brilantně vyhlazuje jemnost vůně. Srdce s hypnotickou notou levandule z jižní Francie a davana dodávají vůni eleganci. Glazované kaštany se ve svém vývoji setkávají s kouřovým cedrovým dřevem. Tyto zemité, kořeněné prvky jsou vyváženy madagaskarskou vanilkou a teplým pačuli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

rem, elemi, bergamot

Srdce

levandule, davana

Základ

kaštan, vanilka, pačuli, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Absolutely – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář