Parfém Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

My Way je pro ženy vůní objevování. Zažijete s ní smysluplné okamžiky a zároveň s ní budete připravena objevovat nové kouty světa. Zářivý začátek vůně Vám dopřeje bergamot z Kalábrie a pomerančový květ z Egypta. Srdce představí jasmín z Indie a překrásná tuberóza. A nakonci si užijete pulzující vůni cedrového dřeva z Virginie a vanilky z Madagaskaru. S touto parfemovanou vodou se stanete ženou, kterou toužíte být.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

bergamot, pomerančový květ

Srdce

tuberóza, jasmín, bílé květy

Základ

cedrové dřevo, vanilka, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani My Way – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář