Parfém Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml

  • Parfém Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml

Ocean Di Gioia z kolekce Acqua Di Gioia je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje hrušku, citrusy a zelené tóny. V srdci ucítíte květinovou kombinaci vodního jasmínu, konvalinky a růže doplněnou o sůl. Kompozici uzavírá pižmo a santalové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

hruška, citrusy, zelené akordy

Srdce

vodní jasmín, konvalinka, růže, sůl

Základ

pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Ocean Di Gioia – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář