Parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

  • Parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

Parfém Orangerie Venise od Giorgio Armani je citrusová vůně pro ženy i muže. Vymyslel ji známý parfumér Dominique Ropion. Hlavními tóny vás okouzlí hořké pomeranče, citrusy a bergamot. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

hořký pomeranč, citrusy, bergamot

Srdce

neroli, buchu

Základ

cedr, mech, ambroxid

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Privé Orangerie Venise – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář