Parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml

  • Parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml

Armani Privé Pivoine Suzhou je velmi příjemná dámská vůně. Parfém je inspirovaný krásnými asijskými zahradami. Zobrazuje harmonii mezi elegancí, čerstvostí a dlouhodobou smyslností zvýrazněnou jemnými květinovými tóny pivoňky a růže. Květ pivoňky symbolizuje štěstí, prosperitu a půvab. Nejprve ucítíte tóny šťavnaté mandarinky, růžového pepře a maliny, které po smíchání zajistý kořeněno-ovocný úvod.
Parfém vytvořili Cecile Matton a Julie Masse.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2014 těsně před vánočními svátky.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř, maliny

Srdce

růže, pivoňka

Základ

pačuli, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Privé Pivoine Suzhou – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář