Parfém Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml

  • Parfém Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml,
  • vůně unisex (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml

Armani Privé Rose Alexandrie je velmi příjemná a oblíbená unisexová vůně. Nejprve ucítíte tóny šťavnaté mandarinky, růžového pepře a bergamotu, které po smíchání zajistý kořeněno-ovocný úvod. Středné tóny snoubí zelené akordy trávy, čajových lístků a fíku. Kompozici ukončují teplé tóny jantarového dřeva spolu s irisem.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

růže, bergamot, neroli, mandarinka, mimóza

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Privé Rose Alexandrie- EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář