Parfém Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml

  • Parfém Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml

Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové intenzivní vůně a získává rafinovaný, svůdný vzduch.Na základě kombinace not je Giorgio Armani Si Intense 2021 klasifikován jako orientální květinová vůně pro nos. Vyzařování chutí a vůní pro Si Intense 2021 se odvíjí ve vůni ovocných úvodních tónů včetně černého rybízu. Květinové a bylinné středové tóny se mísí s tureckou růží, zatímco hluboké balzámové a dřevité tóny zanechávají dojem benzoinu a pačuli. Intenzivní a zároveň smyslná a rafinovaná, Sì Intense zve ženy, aby žily s intenzitou.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

sirup z černého rybízu

Srdce

turecká růže, davana

Základ

benzoin, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Sì Intense 2021 – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář