Parfém Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml

  • Parfém Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml

Dámská vůně Terra Di Gioia je inspirována silou slunečního světla na teplém písku z jižního Středomoří. Zaprášená a zároveň zářivá Terra di Gioia se otevírá jemnými tóny mandlového květu, v jejím srdci je květinová superfúze indického jasmínu a v pozadí je pižmo a jantarové lesy, které evokují nekonečné pohlazení středomořských zemí.

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška, květy mandarinky

Srdce

květ mandloně, jasmín

Základ

pižmo, ambrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Armani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Armani

Pokud chcete koupit originální parfém Armani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Armani Terra Di Gioia – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář