Parfém Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml

  • Parfém Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml

Chrome Aqua je svěží vůně pro odhodlané muže od značky Azzaro. V hlavě nalezneme grapefruit, jablko a listy fialek. Úžasné srdce rozehřeje bazalka, máta a mořské tóny. Ke konci ucítíme smyslnou vůni vetiveru s cypřišem. Nenechte si ujít tento skvělý zážitek.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

grapefruit. jablko, list fialky

Srdce

bazalka, máta, mořské tóny

Základ

vetiver, cypřiš

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Chrome Aqua – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář