Parfém Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml

  • Parfém Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml

Chrome Extreme je aromatická vůně pro všechny muže. Její kompozice je, tak jednoduchá až je dokonalá. V úvodu cítíme zelenou mandarinku, poté se rozvoní smyslný jalovec a mořské tóny. Ukončení má v režii kašmír a jantar. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

zelená mandarinka

Srdce

jalovec, mořské tóny

Základ

kašmír, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Chrome Extreme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář