Parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

  • Parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Chrome Pure je vůně pro muže, kteří vědí co chtějí. Bergamot s mandarinkou zaujímají vrchní tóny vůně. Vodnaté tóny, pomerančový květ a dřevo akigala se pyšní svým místem v srdci této skvělé vůně. A nakonec se v závěru otevírá vůně cedru, pižma a fazole tonky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

bergamot, mandarinka

Srdce

vodnaté tóny, pomerančový květ, dřevo akigala

Základ

cedr, pižmo, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář