Parfém Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

  • Parfém Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

Azzaro Hot Pepper je neodolatelně pikantní a intenzivní vůně. Svou silně smyslnou vůní zdůrazňuje mužskou a svůdnou povahu. Tato působivá vůně je instinktivně přitažlivá svými dřevitými a pepřovými tóny, které kombinují pepř, červené bobule a kašmír. Azzaro Hot Pepper vytváří podmanivý a dlouhotrvající dojem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

chilli paprička

Srdce

růžový pepř

Základ

kašmír

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář