Parfém Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml

  • Parfém Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml

Pánský primitivní a svůdný instinkt ztělesňuje toaletní voda Azzaro Pour Homme Naughty Leather. Je to konečný odraz silného, ​​sebevědomého, svůdného a dynamického muže. Dýchejte její tóny pelyňku a kůže, které vytvářejí silnou vůni, která je intenzivně dřevitá a orientální. Sladké tóny vanilky dodávají elegantní tóny mužnosti.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pelyněk

Srdce

kůže

Základ

vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Pour Homme Naughty Leather – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář