Parfém Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml

  • Parfém Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml

Azzaro Pour Homme Wild Mint, toaletní voda se svěží, intenzivní a neuvěřitelně smyslnou vůní. Vůně, která probouzí přirozené instinkty svůdného muže. Tóny zelené máty a calypsone spojují síly s pačuli pro svěží, originální a přirozený výsledek. Této vůni prostě podlehnet a už ji nebudete chtít vyměnit.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

máta, pačuli, calypsone

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Azzaro. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Azzaro

Pokud chcete koupit originální parfém Azzaro online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Azzaro Pour Homme Wild Mint – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář