Parfém B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

  • Parfém B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – B.U. Wild),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

Tato svěží květinová vůně s temperamentní směsí lilie, fialek a jasmínu, doplněná vzácnou esencí pižmových dřevin vždy potěší vaše smysly.

Složení parfému

Hlava

lilie, fialka, jasmín, pižmo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém B.U.. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy B.U.

Pokud chcete koupit originální parfém B.U. online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář