Parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

  • Parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Rozbijte všednost nevšedním parfémem Cool Force od Baldessarini. Chladná síla pro muže, kteří jsou nad věcí. Tepmo určuje palisandr, sicilský bergamot, myrta a kardamon. V srdci jsou svěží mořské poznámky, neroli, calone a šalvěj muškátová. V základu je pačuli, cedr, santalové dřevo a pižmo.
Nosem této vůně je Vincent Schaller, který parfém uvedl na trh začátkem roku 2017.

Složení parfému

Hlava

palisandr, sicilský bergamot, myrta, kardamon

Srdce

neroli, mořské poznámky, calone, šalvěj muškátová

Základ

pačuli, cedr, santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Baldessarini. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Baldessarini

Pokud chcete koupit originální parfém Baldessarini online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář