Parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

  • Parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Betty Barclay Oriental Bloom obklopuje oázu nositele bublající svěžestí. Lehká květinově-orientální kompozice se otevírá s perleťovým hruškovým uzlem, frézií a jasmínem s průhlednými, mírně naředěnými lístky. Rozkvetlá kytice srdcových tónů se otevírá v jemně ženských notách magnólie, jemně obklopených lákavou magií fazole tonky, připomínající mandli, a náznakem známých vanilkových vůní. Spodní tóny zjemňují orientální květinovou vůni a jemně rozšiřují měkký pižmový a dřevěný koberec.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

hruška, jasmín, frézie

Srdce

fazole tonka, magnólie, vanilka

Základ

pižmo, bílé dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Betty Barclay. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Betty Barclay

Pokud chcete koupit originální parfém Betty Barclay online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář