Parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

  • Parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

Pro romantickou ženu je Fleurs to pravé. Jednou se navoníte a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Smyslná vůně, která se hodí pro všechny události na kterých se chcete cítit svěží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

hruška, citron, tangerinka

Srdce

petalia, plumérie, pomerančový květ

Základ

vanilka, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Boucheron Fleurs – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Boucheron Fleurs – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Boucheron Fleurs – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Boucheron. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Boucheron

Pokud chcete koupit originální parfém Boucheron online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Boucheron Fleurs – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář