Parfém Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml

  • Parfém Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml

Parfemová voda Jaipur Bouquet je zahalená do smaragdově zeleného skla a zlata. Je velice návyková a budete ji chtít mít na sobě každý den. Tato vůně vytváří velmi ženský akord, který budete nosit s radostí a pocitem svobody. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

grep, mango, cedrát

Srdce

kosatec, jasmín pravý

Základ

kašmeran, santalové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Boucheron. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Boucheron

Pokud chcete koupit originální parfém Boucheron online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Boucheron Jaipur Bouquet – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář