Parfém Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml

  • Parfém Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml

Představujeme novou letní limitovanou edici od Bruno Banani, která zachycuje veselého ducha nové sezóny a okamžitě vás vtáhne do letní nálady.

Složení parfému

Hlava

vetiver, benzoin, jantar

Srdce

grapefruit, guarana, červené jablko

Základ

levandule, ořech, guajakové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Bruno Banani. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Bruno Banani

Pokud chcete koupit originální parfém Bruno Banani online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Bruno Banani Limited Edition 2021 Man – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář