Parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

  • Parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

Jasná a spontánní vůně. Delikátní švestkový květ v kombinaci s růžovým pepřem na hřejivém základu pižma a suchého jantaru vytváří čistou, květinovou a kořeněnou vůni, do které se zamilujete. Tak romantická. Tak ženská. Budete ji milovat.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

pivoňka, švestkový květ

Základ

pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Burberry. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Burberry

Pokud chcete koupit originální parfém Burberry online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Burberry Burberry Her Blossom – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář