Parfém Burberry Her London Dream – EDP 100 ml

  • Parfém Burberry Her London Dream – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Burberry Her London Dream – EDP 100 ml

Her London Dream oživuje krásu a svobodu mlhavých dnů v Londýně. Zářivá a jiskřivá vůně, která se podepisuje zralými vrchními tóny citrónu a čerstvého zázvoru. Romantické srdce dodává vůni květinový efekt díky růži a pivoňce. V základu je nezapomenutelná směs pižma a jantaru. Této smyslné vůni nikdo neodolá.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

zázvor, citrón

Srdce

růže, pivoňka

Základ

pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Burberry Her London Dream – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Burberry Her London Dream – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Burberry Her London Dream – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Burberry. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Burberry

Pokud chcete koupit originální parfém Burberry online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Burberry Her London Dream – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář