Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml

  • Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml

Jiskřivá a pozitivními emocemi vibrující vůně je čistou a jako ranní rosa osvěžující esencí určenou muži, který si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli. Svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů, vůni pomerančových hájů a ctí soulad mezi čtveřicí základních prvků: vody, ohně, země a vzduchu. Aqva Pour Homme vychází z aromatické vodní svěžesti, jejíž čistě přírodní a ničím umělým nerušené tóny stály u zrodu vůně od Bvlgari. Muž Aqva žije v dokonalé harmonii se svým tělem, svou myslí i okolním světem. Pohybuje se s vrozenou grácií, díky níž úspěšně vplouvá a kormidluje vodami svého života. Je tím, kdo dokáže odhalovat přírodní kouzla, dostává se až k jejich kořenům a vrací se obohacen o poznání, vycházející ze základních prvků, především pak těch, které souvisí jakkoliv s vodou a mořskými hlubinami. Má plnou důvěru ve své instinkty a spoléhá na svou intuici, která mu umožňuje být vždy v klidu a nad věcí, byť moře pod kýlem jeho bárky života začne občas i bouřit. Absolutní mužnost se odráží v jeho prostém životním stylu. Jeho vnitřní energie a emoce, plné lidského hnutí, na něj vyzrazují, že máme před sebou muže pozorně disponujícího a vládnoucího vším, co mu bylo dáno do vínku.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Složení parfému

Hlava

petitgrain, pomerančovník, mandarinka

Srdce

mořská tráva, levandule, bavlník

Základ

pačuli, virginský cedr, ambra, dřevité tóny, šalvěj muškátová

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Bvlgari. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Bvlgari

Pokud chcete koupit originální parfém Bvlgari online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář