Parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml

Parfémová voda pro muže Bvlgari Man Wood Neroli patří mezi květinově-dřevité vůně. Parfumérem Bvlgari Man Wood Neroli se stal Alberto Morillas. Je vhodná pro každodenní nošení. 
Na trh byla uvedena v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

neroli, bergamot

Srdce

pomerančový květ, virginský cedr, olej z cypřiše

Základ

dřevité tóny, ambergris, bílé pižmo, jantar, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Bvlgari. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Bvlgari

Pokud chcete koupit originální parfém Bvlgari online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář