Parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

  • Parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml,
  • vůně pro muže (Italské – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Elementární známka této dřevitě-fougerové vůně je poháněna její ledovou svěžestí, která evokuje okamžik kreativity a odvážnosti. Hlava je svěží díky jalovci, pelargonii a zázvoru. Aromatická podporu způsobí santalové dřevo, vzácné esence Orris a pelyňku. Uzavře nám kompozici pižmo a cedr.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

pelargonie, zázvor, jalovec

Srdce

santalové dřevo, kořen orris, pelyněk

Základ

pižmo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Bvlgari. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Bvlgari

Pokud chcete koupit originální parfém Bvlgari online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář