Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

  • Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml,
  • vůně pro ženy (Italské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Omnia Pink Sapphire od značky Bvlgari je dámská květinová vůně, kterou vytvořil španělský parfémář Alberto Morillas jako kombinaci exotických květin a svěžích citrusů, která v každé ženě probudí spontánnost a hravost. Hlava se skládá růžového grepu, pomela a růžového pepře. Srdce je čistě květinové a základ tvoří dřevité tóny a vanilkové pižmo.
Vůně byla uvedena trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

růžový grep, pomelo, růžový pepř

Srdce

frangipani, tiare flower

Základ

pižmo, vanilka, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Bvlgari. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Bvlgari

Pokud chcete koupit originální parfém Bvlgari online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář