Parfém Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Bibliotheque od značky Byredo s nasládle dřevitou vůní ovoce a květin umocněnou přítomností kůže, pačuli a vanilky evokuje poklidnou atmosféru staré knihovny, kde se zastavil čas. Tato vůně je neobyčejně smyslná a oblíbíte si ji vy i lidi ve vašem okolí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

švestka, broskev

Srdce

pivoňka, fialka

Základ

pižmo, vanilka, pačuli, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Bibliotheque – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář