Parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

Poslední vůně lidstva? Eleventh Hour je vůní věcí končících, cestou na konec času, posledním parfémem na Zemi. Úvodní nóty ostrého nepálského pepře zjemněné jiskřivou svěžestí bergamotu vás přenesou do nepálských výšin. V srdci se mísí vůně rumu s nasládle podmanivým podtónem divokého fíku. Z hřejivosti tonky a kašmírového dřeva v základu sálá energie připomínající energii třetí čakry. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pepř, bergamot

Srdce

švestka, rum, fík, mrkvová semínka

Základ

kašmírové dřevo, fazole tonka, cedr, iso e super, labdanum, olibanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Eleventh Hour – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář