Parfém Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml

Lil Fleur je interpretací potenciálu, smělosti a poctivosti mládeže. Sladká, svěží a temperamentní damašková růže v srdci vůně je smíchána s černým rybízem a mandarinkou, zabalená v teplých, uklidňujících tónech šafránu. Cashmeran, jantar a vanilka v základu dodávají svěžest sofistikovanému a vyváženému nádechu v této moderní, jedinečné květinové vůni.Vně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

šafrán, čarný rybíz, mandarinka

Srdce

růže, kůže

Základ

vanilka, cashmeran, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Lil Fleur – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář