Parfém Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

  • Parfém Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

Tato delikátní květinově dřevitá vůně s účinkem uklidňujícího balzámu, vznikla jako pocta ošetřovatelkám, které za 1. světové války zachránily tisíce životů. „Růže ze země nikoho“, jak jim vojáci často přezdívali, jsou příběhem obětavosti a soucitu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

okvětní lístky turecké růže, růžový pepř

Srdce

květ malinovníku, turecká růže

Základ

ambra, papyrus

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář