Parfém Byredo Slow Dance – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Slow Dance – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Slow Dance – EDP 100 ml

S orientální vůní Slow Dance se Ben Gorham, zakladatel a kreativní ředitel značky Byredo, vrací zpět na střední školu do rozpačitého období, kdy chlapci dospívají v muže a dívky v ženy. Slow Dance svou opojně nasládlou vůní evokuje teplou kůži a nesmělé polibky při ploužáku na středoškolském plese.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

opoponax, koňak

Srdce

fialka, pelargonie, pryskyřice

Základ

vanilka, pačuli, kadidlo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Slow Dance – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Slow Dance – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Slow Dance – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Slow Dance – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář