Parfém Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

  • Parfém Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

Sunday Cologne je kořeněná vůně pro muže a ženy. Kořeněná hlava vůně spojuje osvěžující bergamot a kardamom s hřejivým badyánem, který je podtržen aromatickou levandulí, vystupující ze středních tónů. Za ní se prolíná kadidlo a geránium a vytváří tak nebývale intenzivní, přitom však netíživou, kombinaci. V závěru se rozvoní vetiver, lišejník a pačuli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Složení parfému

Hlava

bergamot, kardamon, badyán

Srdce

levandule, pelargonie, kadidlo

Základ

vetiver, dubový mech, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář