Parfém Byredo Sundazed – EDP 50 ml

  • Parfém Byredo Sundazed – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Sundazed – EDP 50 ml

Sundazed je vůně inspirovaná touhou po nekonečném létě . Úvodní svěžest mandarinky a citronu umocňují prosluněné nóty neroli a jasmínu v srdci, zatímco nečekanou smyslnost do kompozice vnáší cukrová vata a čisté pižmo v základu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, pomeranč

Srdce

jasmín, neroli

Základ

pižmo, cukrová vata

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Sundazed – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Sundazed – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Sundazed – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Sundazed – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář