Parfém Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml

  • Parfém Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml

Byredo se tentokrát nechalo inspirovat bohémskými šedesátými léty. Hypnotická vůně Velvet Haze vás přenese do psychedelického ráje, jehož vzduch je prosycen nebesky jemnou vůní kokosové vody. Její nasládlost vyvažuje zemitá síla a smyslnost lístků pačuli. Díky sametovému kakau a divokému pižmu je tato opulentní parfémovaná voda zážitkem pro všechny smysly.

Složení parfému

Hlava

kokosová voda

Srdce

pačuli

Základ

kakao, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Byredo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Byredo

Pokud chcete koupit originální parfém Byredo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Byredo Velvet Haze – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář