Parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

  • Parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Love Whisper zachycuje pocit skutečné vášně. Černý rybíz je doplněn o květinové srdce tvořené jasmínem a růží a esence z cedrového dřeva a vanilky tvoří závěr vůně.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz

Srdce

jasmín, růže

Základ

vanilka, cedrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém C-THRU. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy C-THRU

Pokud chcete koupit originální parfém C-THRU online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář