Parfém Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml

  • Parfém Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml,
  • vůně unisex (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml

Milujeme naši Zemi, milujeme přírodu a taky se podle toho budeme chovat! Nová unisex toaletní voda CK Everyone je opravdu jedinečná.  Je vyrobena z recyklovaných materiálů, její složení je čistě veganské – obsahuje derivovaný alkohol a po spotřebování je možná následná recyklace. Na flakonu je univerzální ozdoba s logem Calvin Klein, kterou můžete například využít jako gumičku do vlasů.
Po aplikaci se postupně uvolní tóny zázvoru, organického pomerančového oleje, modrého čaje, cedr, pačuli, pižmo a ambra.
Uvedení parfému na trh bylo v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

zázvor, pomerančový olej

Srdce

vodní tóny, modrý čaj

Základ

cedr, pačuli, pižmo, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Calvin Klein. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Calvin Klein

Pokud chcete koupit originální parfém Calvin Klein online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Calvin Klein CK Everyone – EDT 200 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář